Odbojka - Prva liga (m)

-

Odbojkašice probile led

Valjevo - Milenijum 3:1 (25:19, 25:13, 24:26, 25:21) Do prve pobede u sezoni Valjevke su stigle u četiri seta. Nakon dobijena prva dva, došlo je do malog opuštanja u trećem što je ekipa Milenijuma uspela da iskoristi. Ipak, u četvrtom igračice Danila Pejovića su ponovile igru iz prva dva perioda igre i zasluženo došle do tri boda. Ipak, i pored trijumfa, Valjevke su ostale na poslednjoj poziciji, gotovo bez šanse za opstankom u ligi.

I zvanično na Jadranu

Ono što se predhodnih dana najavljivalo, u četvtak je i potvrđeno. KK Metalac iz Valjeva, čiji će generalni sponzor i u sezoni 2014./2015. biti kompanija Farmakom, nastupaće u ABA ligi, objavljeno je na sajtu regionalnog takmičenja.

Užičani idu dalje

Budućnost Krušik - Sloboda (Užice) 0:2 (0:0) (Rašković 59. penal, Borčić 72. minut) Nisu uspeli pioniri Budućnost Krušika da nastave takmičenje u plej ofu šampionata Srbije. Imali su Valjevci povoljnih 1:1 iz prvog meča u gostima, ali su, nakon izjednačenog prvog poluvremena, u nastavku grubim greškama pomogli ekipi Slobode da izbori plasman u narednu rundu.