Naziv kluba: Fudbalski klub BUDUĆNOST KRUŠIK 2014
Adresa: ulica Kneza Miloša 33 Poštanski fah 33
e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Naziv kluba: Rvački klub MLADOST VALJEVO
Adresa: ulica Aleksandra Stamenkovića 3
Telefon: 063/231668

-

Užičani idu dalje

Budućnost Krušik - Sloboda (Užice) 0:2 (0:0) (Rašković 59. penal, Borčić 72. minut) Nisu uspeli pioniri Budućnost Krušika da nastave takmičenje u plej ofu šampionata Srbije. Imali su Valjevci povoljnih 1:1 iz prvog meča u gostima, ali su, nakon izjednačenog prvog poluvremena, u nastavku grubim greškama pomogli ekipi Slobode da izbori plasman u narednu rundu.

Srbijanka 014 u Prvoj B ligi

Valjevo će u narednoj sezoni imati po po jedan ženski odbojkaški tim u Prvoj i Prboj B ligi, odnosno u drugom i trećem rangu takmičenja. OK Valjevo je kroz Prvu B ligu izborilo plasman u viši rang, dok je Srbijanka 014, na konkursu za popunu Prve B lige, uz beogradski Partizan, dobila pravo nastupa. Na konkursu su učestvovali i "Stampedo" iz Niša, odnosno "Volej stars" iz Kljajićeva, a ekipe iz Valjeva i Beograda zauzele su mesta Vrbasa i Žabalj Voleja.

Partizan ponovo bolji

Metalac - Partizan 70:75 (13:26, 23:15, 17:21, 17:13) U utakmici koju je obeležila igra na mahove, Partizan je i drugi put u pripremnom periodu pred start Superlige savladao Metalac. U Valjevu je bilo daleko neizvesnije nego u hali "Aleksandar Nikolić", iako su gosti svih 40 minuta vodili. Metalac je imao nekoliko šansi za preokret koje su propuštene ishitrenim rešenjima u napadu.