Naziv kluba: Fudbalski klub BUDUĆNOST KRUŠIK 2014
Adresa: ulica Kneza Miloša 33 Poštanski fah 33
e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Naziv kluba: Rvački klub MLADOST VALJEVO
Adresa: ulica Aleksandra Stamenkovića 3
Telefon: 063/231668

-

Do "trojke" u nadoknadi

Radnički Gorenje – Sevojno 1:0 (0:0) (Tomić 95. minut) Jedan od favorita zonaškog takmičenja u grupi Drina, namučio se da dođe do celog "plena" na otvaranju sezone. Ipak, uz dozu sportske sreće i spretnost u sudijskoj nadoknadi, "narandžasto - plavi" su upisali prvu pobedu.

Vraća se Todorović

Krilni centar Nemanja Todorović (24 god, 206 cm) ponovo će obući dres valjevskog Metalca. Todorović je ove sezone odigrao 12 mečeva za Igokeu u ABA ligi, a sa klubom iz Aleksandrovca sporazumno je raskinuo ugovor. Sa Metalcem je dogovorena saradnja do kraja sezone, potvrđeno je Sportu 014 od strane igrača.

Od Futoga samo bod

U utakmici punoj preokreta i pravom odbojkaškom maratonu koji je trajao skoro dva i po sata, ekipa Futoga uspela je da, u 2. kolu Prve lige, savlada ekipu Valjeva u Hali sportova sa 3:2 (20:25, 25:16, 25:19, 25:27, 16:14). Valjevke su povele, a zatim su lako gošćama prepustile drugi i treći set. U četvrtom su preokretom izborile taj - brejk, da bi u odlučujućem setu propustile veliku priliku da ipak osvoje dva boda.