VTV uživo

VUJIC TELEVIZIJA VALJEVO - Uzivo online

-

Pobednički u 2018.

Poslednji takmičarski vikend u 2017. godini bio je veoma uspešan za valjevske odbojkaške klubove. Odbojaši VA 014 Gorenja su maksimalnom pobedom u Futogu overili jesenju titulu, maksimalan je bio je jesenji prvak ženske Prve B lige Srbijanka 014 protiv Milenijuma u Nišu, dok je ekipa Valjeva iznenadila Vranje i u gostima slavila posle taj brejka.

Metalac pokorio "Milenijum"!

Vršac - Metalac 90:94 (19:21, 13:27, 29:20, 29:26) Velika dva boda odneli su košarkaši Metalca iz vršačke hale "Milenijum"! Bez respekta su Valjevci ušli u duel sa možda i najkvalitetnijom ekipom KLS i to im se isplatilo, pa su ekipi Vladimira Đokića uspeli da nanesu treći uzastopni poraz u svim takmičenjima, a drugi u domaćem prvenstvu. Oba tima sada imaju skor 5/2, dok su na vrhu tabele Borac i Spartak sa pobedom više.

Kup ostao na Zlatiboru

Košarkaši Zlatibora osvojili su Kup KSS pošto su u finalu pred svojom publikom savladali valjevski Metalac sa 80:71 (21:20, 31:7, 13:21, 15:23), što im je druga pobeda nad valjevskim timom za pet dana. Izabranici Mihaila Počeka su u prvom poluvremenu odigrali izuzetno slabo u odbrani, što ih je koštalo trećeg trofeja "malog" kupa u klupskoj istoriji.