Rukomet - Prva liga centar (ž)

-

Poraz u goleadi

Fleš Bečej - KMF FON 6:8 (1:3) Strelci: 1:0 Ilić u 8. minutu, 1:1 Stanković u 14. minutu, 1:2 Cvetković u 17. minutu, 1:3 Petrov u 18. minutu, 2:3 Tojčić u 23. minutu, 2:4 Stanković u 23. minutu, 2:5 Petrov 26. minutu, 3:5 Ivanović u 34. minutu, 3:6 Cvetković u 35. minutu, 3:7 Petrov u 35. minutu, 4:7 Ilić u 36. minutu, 5:7 K. Marković u 37. minutu, 6:7 Ilić u 38. minutu, 6:8 Stanković u 40. minutu.

Gabrić potpisuje za Metalac

Mladi reprezentativac Hrvatske Tomislav Gabrić biće drugo pojačanje Metalca za novu sezonu. Kako javljaju pojedini hrvatski sajtovi, detalji saradnje su dogovoreni, a preostalo je da krilni košarkaš stavi paraf na ugovor. To će se, kako se navodi, dogoditi početkom sledeće nedelje.

Derbi leči rane

Nakon vrućeg šamara u kupu u vidu poraza od zonaša ljiškog Spartaka, fudbaleri Budućnost Krušika putuju na derbi u Smederevo. Najneprijatnije iznenađenje prolećnog dela, jesenji šampion, budi se nakon serije očajnih rezultata i ne odriče se borbe za Prvu ligu, slične ambicije ima i Budućnost Krušik, a ako se napravi osvrt na duele u prošloj i ovoj sezoni, biće to nova prilika za uživanje ljubitelja fudbala. U prošlom šampionatu oba sastava u slavila na gostovanjima uz ukupno čak 11 golova, dok je jesenas u burnom susretu na "Krušiku" bilo 1:1.