Fudbal - Gradska liga Valjeva

-

Juriš na Prvu ligu

Ako je prethodnih godina prevashodni cilj bio da klub bude među ekipama na vrhu srpskoligaškog „Zapada“ za novu sezonu više nema dileme. Svi u gradu kraj Kolubare nadaju se konačnom plasmanu u Prvu ligu Srbije, a sudeći po govoru na stadionu „Krušik“ od uloge favorita ne beži ni rukovodstvo i stručnu štab Budućnost Krušika.

Nezgodni Požežani

Prvi trijumf u prolećnom delu prvenstva doneo je olakšanje na stadionu Krušik. Konačno je načeta protivnička mreža, a golman Vojisavljević nesavladan je 270 minuta, pa je u redovima Budućnost Krušika prisutan optimizam pred gostovanje neugodnoj Sloge iz Požege na Veliku Subotu.

Šampion lako kroz Petnicu

Valjevo Gorenje - Partizan 9:22 (0:6,5:5,2:4,2:7) Vaterpolisti Valjevo Gorenja još uvek su bez pobede u Superligi. Protiv šampiona države, učesnika Lige Šampiona, ali i velikog sportskog prijatelja, Valjevci su zabeležili najubedljiviji poraz ove sezone, a meč je rešen već u prvoj četvrtini. U drugom i trećem periodu izabranici trenera Serafimovića pružili su solidan otpor renomiranom rivalu.